hakkımızda

Geta Charge olarak Türkiye’de
elektrikli araç hızlı şarj

cihazları geliştiriyor,
kuruyor ve işletiyoruz.

Mehmet Kocaoğlu

Yönetici ve teknik geçmişi ile 15 yıllık enerji sektörü tecrübesine sahip olan Mehmet Kocaoğlu, enerji sektörünün Türkiye’de özelleştirilme sürecinde danışman olarak projelerde, ayrıca uluslararası finans kurumlarında (WB, EBRD, USAID) görev aldı.

Mehmet Kocaoğlu, çeşitli enerji şirketlerinde organizasyonel ve operasyonel dönüşüm ve verimlilik projelerini tamamladı. Kendisi operasyonel perspektifin yanı sıra yasal ve düzenleyici çerçeve konusunda da geniş bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir.

Zafer Yasir Yılmaz

Boğaziçi Üniversitesi’nden Elektrik-Elektronik Mühendisliği ve Fizik bölümlerinde çift anadal yaparak mezun olduktan sonra, çeşitli sektörlerdeki veri ve yapay zeka problemlerini çözmek için AI-SOLT’u kuran ekipte yer alarak iş hayatına başladı.

Kendi start-up’ında çeşitli ekipleri yönetme deneyimi, iş ve teknik ihtiyaçlar için güçlü süreç planlama becerileri bulunan Zafer Yasir Yılmaz yazılım geliştirme alanında global şirketlere Innovation and Partners firmasıyla destek veriyor.

Sürdürülebilirlik

ve Yenilenebilir Enerji

Kaynakları

Şarj cihazlarımızla sağlanan enerjinin tamamı, güneş santrali veya rüzgâr çiftlikleri gibi %100 yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlanıyor. Bu, Geta Charger’ı her kullandığınızda çevre için elinizden gelenin en iyisini yaptığınızdan emin olabileceğiniz anlamına geliyor.

Firma olarak, çevre üzerindeki etkimizi azaltmanın yeni yollarını arıyor ve operasyonlarımızın sürdürülebilir olmasını sağlamak için ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz.